Discover great events and parties, follow your favourite places and friends and see what’s happening near you. Toastr makes it easy for you to follow event organisers to be notified of their events in the near future.

All events and parties nearby!

Find out all the parties and events in glendale nearby and get notified for upcoming events.

All events and parties in glendale

Explore all the parties and events from cross-club. Follow cross-club and get notified everything he/she creates a new events/party.

All events and parties from cross-club

Main room:
Bambounou
/ 50weapons, Fr/

Second room:
Lamont
/ Swamp 81, UK/

Deep Beat Avantgarde w/ Bambounou /FR & Lamont /UK

ESH Beatbox Battle #2
– 4 min Showcase Beatbox Battle (Solo)
Live rap show: ILL SPOKINN & DJ ZAJAZZA (NYC-FR)

judges: JARO COSSIGA, FAYA BRAZ, FREAKY JEZUS, STRENO..

/INFO/
Showcase Beatbox Battle otevřen pouze pro 8 solo beatboxerů.
– Eliminace: Nahraj minutové video toho nejlepšího, co v tobě je a uploadni na svůj profil a nasdílej k nám na fan page Czech Beatbox Battle. Porota přihlédne na počet views a komentářů a rozhodne o top 8 esh beatboxerech, kteří se zúčastní 4 min Showcase beatbox battlu.
– čas máš do konce února (28.2.17)

Porota rozdá 1 – 10 bodů , kdy přihlíží na následující kritéria:
– Entertainment / Performance
– Variability
– Musicality / Originality (Singing, Harmony…)
– Technique
– ESH factor

Účastník si připraví max. 4 min dlouhé vystoupení – Showcase a ten předvede live před publikem. Porota z 8 beatboxerů vybere 4 nejlepší a ti si zabetlují o 3. a 4. místo (malé finále) a o 1. a 2.místo (velké finle). Zde bude opět časový limit max. 4 minuty.

/ENG version/
Showcase Beatbox Battle is open for 8 solo beatboxers.
– Elimination: Record your “the best of” beatbox video in 1 min lenght and upload to your personal profil and share on our fun page Czech Beatbox Battle. Judges will choose 8 top esh beatboxers and these will participate in 4 min Showcase beatbox batle.
– e-limination is open until end of the February (28.2.17)

The jury will give 1 to 10 points in the following categories:
– Entertainment / Performance
– Variability
– Musicality / Originality (Singing, Harmony…)
– Technique
– ESH factor

After the „Show-Round“ the judges will pick the four best Beatboxers who will fight for third or fourth place (small final) or the first or second place (grand final). They will have another four minutes for this round.

19:00 open doors (free entry)
20:00 Eliminace top 8 and tag team
21:00 Jury Show Time
22:00 Final
23:00 ILL SPOKINN & DJ ZAJAZZA (NYC&FRA)

ESH Showcase Beatbox Battle #2 + Ill Spokinn & Dj Zajazza (NYC)

Je nám radostí oznámit Vám, že v Praze pokřtíme klip k písni od Ivana Krale “A Part Of My Heart”. Spolupráce na hudbě s takto významnou osobností je pro nás ctí a po usilovné práci přinesla i svůj výsledek. Rádi bychom se s Vámi o něj podělili! Dále na Vás také čeká křest zbrusu nového funk-popového singlu “A Castle Of Sand”. Uslyšíte nové písně a Electric Lady tak trochu v novém kabátku, máte se tedy rozhodně na co těšit!

Electric Lady – křest a premiéra klipu v clubu Cross

Poslední březnové dny budou opět patřit Žižkovské Noci

Od čtvrtka 23. 3. do soboty 25. 3. 2017 ovládne celou čtvrť a okolí unikátní spojení nejzajímavějších klubů, kaváren a hospůdek. Na sedmém ročníku Žižkovské Noci zažijete desítky multižánrových scén, stovky interpretů z celého světa a tisíce lidí v ulicích. Za tradičně minimální vstupné se ti otevře kouzelný svět plný kapel, básní, divadel, DJs a hlavně – jedinečné zábavy pro každého. Ať jsi starej nebo mladej, černej nebo bílej – Žižkovská Noc je i pro tebe! ►►► Scroll down for English.

Co tě čeká?
► Čtvrteční večer bude věnován tomu nejlepšímu, co Žižkov může nabídnout. Magická zákoutí, malebné hospůdky, kavárny a galerie. Přesně tohle utváří specifický žižkovský “genius loci”. Vstupné bude dobrovolné.

► Pátek a sobota budou patřit hudbě, literatuře a divadlu. Oba dny budou nabité kulturou, abys mohl stihnout svou oblíbenou kapelu i zajímavé představení. Žižkovská Noc není už dávno jen o moři kapel, ale také o dalších uměleckých formách. Máš se na co těšit.

Během celého festivalu si budeš moct užívat i bohatý “doprovodný program” na těch nejzajímavějších místech – na Žižkovské Věži, v žižkovském tunelu, na Památníku Vítkov či v krásném rondokubistickém sále Venuše ve Švehlovce.

POTVRZENÍ VYSTUPUJÍCÍ:

Lenka Dusilova & Baromantika
Lenka Dusilová již mnoho let patří k nejosobitějším zpěvačkám na domácí hudební scéně. Kromě vlastních sólových nahrávek hostovala také na deskách řady spřátelených hudebníků (Lucie, Čechomor) a ve své nejnovější kapele Baromantika našla více než rovnocenné spoluhráče, kteří se nebojí odvážně experimentovat a překračovat žánrové škatulky. Výsledkem jsou dvě znamenitá alba a emocemi nabité koncerty, kdy o pověstné mrazení v zádech není nouze.

Midi Lidi
Přední české elektronické uskupení Midi Lidi představí svou novinku Give masterpiece a chance, která se stala kritikou i fanoušky jednou z nejlépe hodnocených desek loňského roku.

Sto zvířat
Už dvacet sedm let fungující stálice české scény Sto zvířat je již synonymem pro své proslavené energické koncerty a hity, které zná opravdu každý.

Mucha
Známá punková písničkářka Mucha vydala v listopadu novou desku Nána a na Žižkovské Noci vystoupí v pátek sólově a v sobotu s celou kapelou. Čekejte brněnskou invazi nekonvenčních textů i hudby!

HAHA CREW
O košičkých HaHa crew si můžete myslet cokoliv, ale rozhodně se jim nedá upřít, že si jdou za svým tou nejpřímější cestou. Od průlomových tracků Rap&móda si dokázali na československé rapové scéně vybudovat obří fanbase a pověst vycházející hvězdy mezi mladými rappery. F*ck swag a jedem!

The Chancers
Legendární Chancers každým svým dalším albem ukazují, že ska ještě stále není mrtvý žánr, a s tím posledním Trigger Warning se představí na svém premiérovém vystoupení na Žižkovské Noci.

Modern day Babylon
Progresivní metal a hlavně extrémně propracovaný djent českého kytarového kouzelníka Tomáše Raclavského. Pokud v zahraničí znají nějakou současnou českou tvorbu, tak to jsou Gutalax, Skywalker a právě MDB! Tour po Kanadě či koncerty s velikány s větové scény jsou toho důkazem.

Plexis P.M.
Když v roce 1984 založil Petr Hošek kapelu Plexis, zcela jistě netušil, že se stane jednou z nejdéle hrajících kapel na české punkové scéně, která i po třiceti letech vyprodává kluby.

Malignant Tumor
Nespočet metalových vlivů bere za své ostravská čtveřice Malignant Tumour, která je s vtipem sobě vlastním přetavuje do energické show.

Totální nasazení
Československé punk-rockové sebrance není ani po takřka třiceti letech hraní nic svaté a místo nostalgie neustále vydávají novou hudbu. A hlavně – mají jasný názor proti všem formám totality.

Poletíme?
Jediný pražský koncert za třináct měsíců plánuje pro Žižkovskou Noc parta kolem malíře Rudolfa Brančovského, která má dostatek hitů, aby vám zněly hlavou ještě týden po koncertě.

The Plastic People of the Universe
Legendární kapela české hudební historie, o které se učí na školách, se v obnovené sestavě navrací k rockovým a bigbítovým kořenům.

MC Gey
To nejlepší z nové vlny českého hip hopu na labelu Ty Nikdy se slovními hříčkami sázenými kadencí kulometu.

Circus Problem
Na málokterou kapelu si zatančíte lépe než na Circus Problem, kteří kombinují balkánskou dechovku s disco beaty a nepřekonatelnými refrény.

Imodium (band page)
Jen málo kapel si zahrálo před Avril Lavinge, před Simple Plan nebo natočilo hned dva dokumenty o české hudební scéně. Imodium zahrají jediný koncert v Praze za tři čtvrtě roku!

N.V.Ú.
Česká pogo punková mašina zahraje opět na Žižkově! Přes třicet křížků na hrbu, legendární punk rockový songy a energie – díky tomu N.V.Ú neskončili v propadlišti dějin, ale stále plní sály po celé republice a srdce nejednoho punkera a punkerky radostí a smíchem. Pogo – punk a rock’n’roll!

Houpací koně
Kde jste mý přátelé dneska v noci je název již sedmého řadového alba Houpacích koní, jedné z nejpoetičtějších kapel v Čechách vedené frontmanem Jiřím Imlaufem.

Mr. Cocoman and Solid Vibes
Ať už jsou to skladby s jeho kapelou Solid Vibez, kolaborace s Dr. Karym nebo taneční superkapela Nevereš, Mr. Cocoman je umělec, který ovlivnil celou jednu generaci reggae scény.

KVĚTY
Jemné melodie a křehké texty nejenom na novém albu Miláček slunce – brněnské Květy jsou zářící kometa na poli české indie a alternativní hudby.

Hypnos
Legenda, která si zahrála s téměř každou významnou kapelou světové death metalové scény uspořádá na Žižkovské Noci release party pro svou novinku The Whitecrow.

GUTALAX ( cz gore grind )
Pravidelné tours po celém světě, desetitisíce věrných fanoušků a nejenergičtější koncerty, co můžete v daném žánru zažít, to jihočeská gore-grindová legenda Gutalax!

Ghost of You
Melancholický snový pop Ghost Of You je jedna ze stálic Žižkovské Noci. Před pár lety u nás zahráli jako neznámá studentská kapela z Brna, nyní se vrací jako geniální hudební vizionáři, kteří svým soundem čeří nejen českou nezávislou scénu.

Please The Trees
Reputace Please the Trees jakožto jedné z nejlepších živých kapel z Čech, je předchází nejen v Evropě – psychedelická jízda vedená frontmanem Václavem Havelkou není něco, co by nezůstalo v paměti.

Skywalker
Mezinárodně nejznámější česká hardcorová kapela Skywalker se vrací na žižkovská prkna, aby zahrála další ze svých devastujících, energií tryskajících setů.

SCHWARZPRIOR
Další ostravskou legendou na soupisce se stávají Schwarzprior, jejichž temně-eletronické poselství o světě a masochistické koncerty jsou něco, u čeho chcete být.

Pub Animals
Reggae kapela z Českých Budějovic a držitelé ceny Anděl se na svém novém albu Fatherland navrátili k dubovým začátkům.

ESAZLESA
Melancholický mix post-rocku, post-metalu a existencionálně laděného screama je přesně to, proč vám po dvou letech se navracející kultovní plzeňská kapela tolik chyběla.

HRTL
Zakladatel kazetového vydavatelství Bükko Tapes a špičkový performer na modulární syntezátor zahraje v oblacích na Žižkovské věži. Takzvaně 100% hardware!

Sheeva Yoga
Totální zvuková anihilace z Ostravy je první vlaštovkou nové hudební scény na letošní Žižkovské Noci – těšte se na pořádnou dávku extrémního hardcore a poverwiolence!

I Love You Honey Bunny
Pokud lze u nějaké kapely u nás slyšet ozvěny toho nejlepšího z britské indie scény, jsou to zcela určitě I Love You Honey Bunny!

Lazer Viking
Excentrický zpěvák a kytarista Kuba Kaifosz alias Lazer Viking možná definitivně odhodil nebezpečně upnuté tygrované slipáče, ale to mu nezabrání v tom hrát zatraceně chytlavý rock n roll, který se ani na okamžik nebere přehnaně vážně.

Jáchym Topol
Jeden z nejosobitějších autorů současnosti, jehož poetika se ti zakousne do kůže a nepustí.

Jiří Maryško
Politicky nekorektní, neohrožený, vždy připraven s notnou dávkou nadsázky a humoru. Jiří Maryško ve své nejlepší formě satirického stand-upu.

J. H. Krchovský
Žijící legenda a jedna z nejikoničtejších tváří současné poesie. J. H. Krchovský opět mezi svými v žižkovských zákoutích. Přijď si nechat přečíst o zákoutích lidských duší, o kterých si neměl ani ponětí a nebo ses jen bál do nich pohlédnout.

Depresivní Děti
Umělecký gang Depresivních dětí promění svou sluj ve švehlovské Venuši v postapokalyptický trenažer, kde si budete moci vyzkoušet svoje schopnosti přežití. Vhodné pro fanoušky: Šílený Max, Mars útočí, Sedmá pečeť, Walking dead, Konec srpna v hotelu Ozón, Stalker, Zjevení Janovo a Pevnost Boyard.

Teatr A Part
Teatr A Part je excelentním souborem, který sbírá úspěchy všude po světě. Představení Klepsydra se hraje po celé Evropě a zavítalo i do USA a Asie. A Part se vrací po sedmi letech znovu do Prahy!

Divadlo Feste
Brněnské Divadlo Feste přiváží do Prahy na míru psaný, nový text Jaroslava Rudiše.

Jaroslav Hutka
Jaroslav Hutka je český folkový písničkář, hudebník a signatář Charty 77. Hraje písně své, ale také moravské lidové balady. Svůj život však především zasvětil poezii a písňovým textům.

Jan Těsnohlídek ml.
Jan Těsnohlídek je básník, který svou tvorbou rezonuje v životě dětí-obětí 21. století. Bez zbytečných metafor a snění.

David Molnár
Dítě beatnické generace odkojené Bukowským a Holešovicemi vystoupí se svou novou sbírkou Pod kopyty slunce. Poetika démonického básníka se ti dostane pod kůži a bude tě dráždit ještě dlouho po rozbřesku slunce.

Relikty
Divadelní skupina RELIKTY zve na jedinečný výhled krajinou své autorské tvorby. Blízká setkání starších, mladších i nejmladších úryvků scénářů, básní a emailů v originální montáži.

Event divadelní a literární části: https://www.facebook.com/events/1722025528115681/

Event žižkovského marketu: https://www.facebook.com/events/356848741342350/

Děkujeme za podporu a sdílení.

Festival Zizkovska Noc strikes back during March

From Thursday 23rd to Saturday 25th of March you can enjoy really special connection between the most interesting clubs, coffee places and pubs all around Zizkov district. 7th year of Zizkovska Noc festival brings you dozens of multi-genre stages, hundreds of artists from all around the world and thousands of people in the streets.

For a small amount of money you can join magical world of awesome bands, poets, theaters, Djs and mainly lots of fun and great moments. Stay tuned for more details.

Žižkovská Noc 2017 – multižánrový festival

FEELIN ACID LABEL NIGHT

⧚ Tribal ⧚ Bass ⧚ Acid ⧚ Techno

⧚ LINEUP ⧚

WZ (Sapyens Records, Harmless Youth)
LAYERS & FLVP (Feelin Acid) – Ritual LP Preview
HIDDENBOY (Feelin Acid)
HARDWARE (Feelin Acid)

09 ⧚ 03 ⧚ 2017
CROSS CLUB PRAGUE

https://soundcloud.com/feelinacid
https://www.facebook.com/LAYERS-1274337782649299/?fref=ts
https://www.facebook.com/Feelinacid/?fref=ts

Feelin Acid Label night w/ WZ

Find out all the parties and events in glendale nearby and get notified for upcoming events.

All events and parties in glendale

Advertentie

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s